maszyny na sprzedaz
Subscribe for News
Graphic Equipment finder 
Kategoria wyszuk
Kliknij, aby sprawdzic Maszyn

Sprzedaż używanych maszyn poligraficznych

Pressdepo.com to platforma internetowa specjalizująca się w ogłoszeniach o używanych maszynach i urządzeniach poligraficznych dla branży poligraficznej i graficznej. Oferujemy maszyny od sprawdzonych dealerów z całego świata i modele, dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb i budżetu. Zapewniamy użytkownikom możliwość wyszukiwania, porównywania i zakupu różnego rodzaju sprzętu poligraficznego, w tym maszyn do druku offsetowego, systemów druku cyfrowego, maszyn fleksograficznych i innych.

Drukarze i sprzedawcy na dzisiejszym rynku internetowym kładą nacisk na wiele opcji, natychmiastową komunikację i szybkie odpowiedzi.

Sprostanie tym wymaganiom uczyniło Pressdepo.com największym i szybko rozwijającym się rynkiem używanego sprzętu poligraficznego na świecie.

Dzięki zaawansowanemu, zastrzeżonemu i unikalnemu oprogramowaniu ostatniej generacji HTML, własne zespół programistów i nasza wiedza na temat marketingu internetowego. Aukcje maszyn drukarskich Pressdepo są prezentowane niezliczonej liczbie potencjalnych nabywców na całym świecie. Globalny rynek ogłoszeń internetowych - Kupuj i sprzedawaj - Twój bezpośredni link do sprzedawcy.

Znajdź u nas swoją następną maszynę - używane prasy Heidelberg - SM 74-CD 74-CD 102-CX 102-SM 74-SM 102 i inne, używane prasy KBA, prasy Man-Roland i Komori. Używane Muller Martini, Horizon lub Duplo. W używanych gilotynach Polar, Schneider i Wohlenberg czy składarkach Stahl, Heidelberg i MBO wykorzystano także prasy cyfrowe i używane oraz CTP firm HP, Kodak, Canon, Oce i Xerox, a także używane maszyny sztancujące, laminatory i składarko-sklejarki firmy Bobst, Jagenberga i innych.

 
Subscribe for News
 
Ads
GAB Supplies UK
 
PureCure Led UV
 
advert bottom
why_this_website